Hakkımızda

Hakkımızda

Artvin’in neresine giderseniz sizi farklı bir kültür, farklı bir tarih karşılar. Artvin’in doğal güzelliği kente gelen konuklara her yerde kendisini cömertçe sunar. Yeşilin bu kadar farklı tonunun bir araya gelişini başka hiçbir yerde göremezsiniz. Bu yeşile, kırmızıdan maviye kadar, hemen her renkten bitki florası eşlik eder. Kentin doğal dekoru haline gelen ladinleri, çamları, yeşil alanlarda yayılan, otlayan hayvanları hiç saymıyoruz bile. Otelimizin resimlerine göz attığınızda, yeşilin tam ortasında olması ve bölgenin arazi yapısı sebebiyle zengin oksijen kokusunu alır gibi olacaksınız. Hele bir de konaklama tarihiniz Kafkasör şenliklerine denk geliyorsa, Boğa güreşlerinden, halk oyunlarına, kara kucak güreş müsabakalarından festival ve eğlencelere uzanan bir hareketlilik içerisinde günlerin nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Otelimiz tüm bu güzelliklerin merkezinde 7 villa ile son derece şirin bir Karadeniz köyünün sıcaklığında, Artvin halkının misafirperverliği ile yoğrulmuş sunum ve hizmetleriyle sizleri bekliyor.

Koliva Otel Ayrıcalıkları

Ev Konforunda Tatil

28 Odası bulunan otelimizde, oda içerisinde televizyon, klima, mini buzdolabı vs gibi hizmetleri de bulabilirsiniz.

Aktivite Dolu Bir Tatil

Yaz aylarında rafting sporu yaparak adrenalin seviyesini yukarı seviyeye taşıayacaksınız. Üstelik otelimize çok yakın bir mesafede

Doğal Lezzet Şöleni

Doğal ürünlerle hazırlanmış kahvaltıdan, akşam yemeklerine kadar zengin çeşidimizle farklı lezzetlerin tadına varacaksınız.

Oksijen Deposu Lokasyon

Otelimiz Artvin Dağı Yamaçlarında Artvin Yaylasının içerisinde doğa ile iç içe huzur dolu bir ortamda konumlanmaktadır.